MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5911324
nr 591 1324
Byrå
Björk, Längd: 65, djup: 40, höjd: 90 (nyckel saknas)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:01:57
300 kr
350 kr
800 kr
600 kr
800 kr